Žymos: moterų mados mtech, rankų darbo vaisių dubuo, lango privatumo atspalviu, nayoo ombre uždaryti, usb c splitter kolega, navy bateliai vestuvėms, karinio jūrų laivyno aksomo curtian, raudona vaikiška megztinis, šviesos projektorius elf.

€36.61
  • Yra sandėlyje
  • w10095


  • Režimas: vienos rūšies/Multimode
  • Prekės Pavadinimas: ZHWCOMM
  • Ilgis: 3M
  • Multimode: 62.5/125 arba 50/125
  • Švinas laikas: Fiber Optic Patch Cord
  • Modelio Numeris: LC-LC OM3
  • Skersmuo: 3.0 mm 2,0 mm 0,9 mm
  • Jungtis: LC


10VNT OM3 LC-LC UPC 3M Multimode Dvipusis 2.0 mm arba 3.0 MM Fiber Optic Patch Cord, LC-LC fiber optic patch kabelis Pluošto Nemokamas pristatymas Naudojimas: išbandyti įrangą, FTTX+LAN Optinio pluošto kabelinę televiziją Optinės ryšio sistemos, Telekomunikacijų Užsakymo informaciją: 1. Jungties tipas: FC/SC/ST/LC/MU/DIN/D4/MTRJ 2. Rėmelis pabaigos-veidą: PC/UPC/APK 3. Režimas : vieno režimas / multimode 4. Kabelio kiekis: simplex / duplex 5. Kabelio skersmuo: 0,9 mm / 2.0 mm / 3.0 mm 6. Kabelio ilgis: 1m/2m/3m ar individualų 7. Spalva : geltona / oranžinė / žalia / pilka / raudona arba pritaikyti 2.Nuotraukos

3.Tarptautinė užsakymo

Pirkėjas atsako už bet kokius importo muitus ir pvm.Prašome patikrinti, su savo muitinės prieš pirkdami. 4.Laivybos Ir Tvarkymo

Aš laivas per 3 darbo dieną po apmokėjimo gavimo.Kiekvienas elementas yra supakuoti atsargiai, įsitikinkite, kad jis pasireiškia jums puikios būklės.

Laivas pasaulyje trunka apie 16-28 darbo dienų sekimo numerį nemokamai.

Mes laivas šį elementą HONGKONG POST", Paprastai ji trunka apie 15-30 dienų Paskirties vietą ,mes taip pat galime laivas šį elementą EMS, DGM,SAP,CPAP, kad wordwide.Žinoma ,mes galime laikytis kliento prašymu,laivų prekes ir kitais būdais,tačiau krovinių turėtų būti mokama pagal klientų .

5.Siųsti ir grąžinimas diapazonas :

Jei jūs ne gauti sklypų nei 35 dienas arba gausite sugedusį elementą ar klaidingų punktas, pls susisiekti su manimi elektroniniu paštu, ir aš pažadu, kai tik situacija yra patvirtinta, mes išsiųsti ar grąžinti jums.

Tai yra klientai, pareiga apmokėti, Grąžinimo, laivybos mokestis jokiomis aplinkybėmis.Ir mes negalime priimti grįžti programą, kai ji yra už 14 dienų po to, kai gavote siuntinį.Ir pls garantuoti, kad grįžti daiktas turi būti savo pradinę būklę.

6.Susisiekite Su Manimi

Mūsų įmonė yra profesionalus manufaktūra optinio tinklo įranga daugiau nei septynerius metus,mes esame įsitikinę, kad mūsų produktų, bus patenkinti u.

Aš būsiu čia, kad išspręsti visas problemas,todėl kviečiame susisiekti su manimi bet kuriuo metu.Ir aš pažadu, aš atsakyti jums per 24 darbo darbo valandų.

Mūsų tikslas yra patenkinti jums, kaip klientui, ir mainais išlaikyti savo puikią reputaciją.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai